Tradebot Strategies Sistemi’ni kullanarak aşağıdaki kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Eğer kullanım şartlarını kabul etmiyorsanız Tradebot Strategies  Sistemi’ni kullanmamanızı tavsiye ederiz.

 1. Kullanım Şartlarındaki değişiklikler

Kullanım Şartlarını herhangi bir zamanda değiştirebiliriz. Kullanım Şartları değişikliklerini yayınladıktan sonra Tradebot Strategies  Sistemi’i halen kullanmaya devam ediyorsanız, yeni şartları kabul ettiğinizi belirtmiş olursunuz.

 1. Tradebot Strategies Sistemindeki Değişimler

Tradebot Strategies Sistemi herhangi bir bildirim yapmaksızın, herhangi bir özelliği veya hizmeti değiştirme veya kaldırma hakkını saklı tutar.

 1. Bilgi sahipliği; 

Tradebot Strategies Sistemi ve onun Hizmetlerinin tüm hakları, başlıkları ve ilgileri saklıdır, aksi belirtilmedikçe. Tradebot Strategies Sistemi veya onun Hizmetlerini kullanırken tüm bilgiler ne dilde, biçimde ve ortamda olursa olsun, telif hakkı ve ticaret markaları Tradebot Strategies Sistemi’nin ve onun iştiraklerin veya Veri Sağlayıcıların özel mülkiyetidir.

İçerik üzerinde veri madenciliğinin, robotların, veya benzer veri toplama ve ayıklama araçlarının kullanması yasaktır. Bizim yazılı onayımızı alınmadan Tradebot Strategies Sistemi veya İçeriğine alt lisans verme, tahsis etme, devretme, satma, ödünç verme veya başka herhangi bir şekilde para ödeme ile İçeriğin dağıtması yasaktır. İçeriğin yetkisiz şekilde yeniden üretilmesi ve dağıtımını engellemek için kullanılan yöntemlerden kurtulmaya çalışmak yasaktır.

Bir önceki paragrafta açıkça izin verilmedikçe, Tradebot Strategies Sistemi ve/veya veri sağlayıcıların önceden açık yazılı onayı olmaksızın herhangi bir şekilde veya herhangi bir amaç için herhangi bir hizmet veya malzemeyi satmayacağınızı kabul ediyorsunuz. Ayrıca, Tradebot Strategies Sistemi ve ilgili veri sağlayıcıların önceden açık yazılı onayı olmaksızın, çeviri, kaynak kodlarına dönüştürme, makina koduna dönüştürme veya türev çalışmalar oluşturma dahil, ancak bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla, elektronik olarak veya başka bir şekilde verilebilecek herhangi bir yazılım veya belgenin kopyalarını yapamazsınız.

 1. Üçüncü taraf siteler ve reklamcılar

Tradebot Strategies Sistemi’de üçüncü taraf websitesi bağlantıları olabilir. Bu sitelerin içeriğinde itiraz edilebilen, kanun dışı veya hatalı içerikler olabilir.Tradebot Strategies Sistemi sitesindeki bağlantıları kullanarak girdiğiniz sitedeki işlem faaliyetleri veya herhangi bir faaliyetten Tradebot Strategies Sistemi’nin sorumlu olmadığını onaylıyorsunuz. Bu bağlantıları memnuniyetiniz için veriyoruz ve bu sitelerde teklif edilen hizmetleri desteklemiyoruz. Tradebot Strategies Sistemi üzerinden bulunan reklam verenlerle yapacağınız herhangi bir iş sizin ve o reklam verenin arasında kalacaktır. Reklam verenle aranızda yaptığınız işte kar veya zarar elde ederseniz bizim sorumlu olmadığımız onaylıyorsunuz.

Tradebot Strategies Sistemin’de yetkisiz kullanımı kesinlikle yasaktır. Uyulmaması durumunda hesabın geçici veya devamlı olarak yasaklanması, herhangi ilgili ve uygun kanuni para veya başka cezalara neden olabilir

 1. İçeriğe ilişkin feragatname

Tradebot Strategies Sistemi’nde olan bilgilerinin kesin, güvenilir, doğru, bütün veya sizin ihtiyacınıza uygun olacağını garanti etmiyoruz. Hizmetlerimizde veya Tradebot Strategies Sistemi sitesinde bulunan bilgileri, Tradebot Strategies Sistemi özel bir şekilde bu bilgileri ilgili bilgilerin kaynağı olan (genel isim olarak “Veri Sağlayıcılar” ) profesyonel işletmelerden veya şirketlerden, borsalar, haber sağlayıcılar, veri sağlayıcılar ve diğer içerik sağlayıcılardan almaktadır. Yine de, değişik faktörler nedeniyle – insan veya mekanik hatalar dahil – Hizmetlerde ve Sitede bulunan bilgileri kesinlik, zamanındalık, kullanım sonucu ulaşılan sonuçlar ve doğru bilgi sıralaması açılarından Tradebot Strategies Sistemi garanti etmiyor.

 1. Yatırım kararları ve yapılan işlemlere dair feragatname

Menkul kıymetler, emtialar ve diğer yatırımları alma, satma, tutma veya ticarete ilişkin tüm kararlar risk içerir ve en iyi olarak nitelikli finansal profesyonellerin tavsiyeleri doğrultusunda yapılır. Menkul kıymetlerde veya diğer yatırımlarda yapılan herhangi bir alım satım, büyük kayıp riskini beraberinde getirir. “Gün Ticareti” uygulaması, özellikle yüksek riskler içerir ve önemli miktarda para kaybetmenize neden olabilir. Herhangi bir alım-satım programı yapmadan önce, nitelikli bir mali uzmana danışmalısınız. Mali durumunuz ve finansal risklerinizin üstlenilmesi ışığında, bu tür işlemlerin sizin için uygun olup olmadığını lütfen dikkate alınız. Tradebot Strategies Sistemi veya Hizmetlerimiz aracılığıyla aldığınız herhangi bir bilgi veya materyale dayanarak sizin veya başka bir kişinin katıldığı herhangi bir alım satım veya yatırım faaliyeti sonucunda sizin veya başka birinin maruz kaldığı zarar veya ziyandan hiçbir şekilde sorumlu olmayacağız.

 1. Varsayımsal performans sonuçlarına ilişkin feragatname

Varsayımsal performans sonuçlarının birçok doğal sınırlaması vardır, bazılarına aşağıda değinilmiştir. Herhangi bir hesabın gösterilenlere benzer kâr veya zarar alabileceği veya alacağını göstermez. Gerçekte, herhangi bir işlem uygulamasının ürettiği varsayımsal performans sonuçları ve gerçek işlem sonuçları arasında sıklıkla keskin farklar bulunur.

Varsayımsal performans sonuçlarının sınırlamalarından biri, genel olarak geriye doğru bakıştan yararlanılarak hazırlanmasıdır. Ayrıca, varsayımsal ticaret finansal risk içermez ve hiçbir varsayımsal ticaret kaydı, finansal riskin fiili alım satım üzerindeki etkisini tamamen açıklayamaz. Örneğin, ticari kayıplara rağmen zararlara dayanma ya da belirli bir alım satım programına bağlı kalma yeteneği, ticari sonuçları da olumsuz yönde etkileyebilecek önemli hususlardır. Genel olarak piyasa ile ilgili veya varsayımsal performans sonuçlarının hazırlanmasında tam olarak açıklanamayan ve hepsi gerçek ticaret sonuçlarını olumsuz etkileyebilecek herhangi bir özel alım satım programının kullanımı ile ilgili çok sayıda başkaca faktörler vardır.

 1. Erişim ve güvenlik

Hizmetlere erişiminiz ve kullanımınız için kayıt olabileceğiniz kullanıcı adı ve e-posta adreslerinin gizliliği ve kullanımı için sorumluluk kabul etmektesiniz. Şifre ve hesabın gizliliğini korumakla sorumlusunuz ve şifreniz veya hesabınız altında gerçekleşen tüm faaliyetlerden tamamen siz sorumlusunuz. Tradebot Strategies Sistemi’ne (a) parolanızı veya hesabınızın yetkisiz bir şekilde kullanımını veya herhangi bir başka güvenlik ihlalini derhal bildirmeye razısınız ve (b) her oturumun sonunda hesabınızdan çıktığınızdan emin olun. Tradebot Strategies Sistemi, bu kurallara uyulmamasından kaynaklanan herhangi bir kayıp veya hasardan sorumlu tutulamaz ve olmayacaktır.

 1. Ödeme ve hizmet iptali
  1. com sitesinden sipariş verdiğiniz herhangi bir üyelikle  Kullanım Koşullarını okuduğunuz, anladığınız ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz, ve Tradebot Strategies Sistemi’ne kredi kartı hesabınızdan seçtiğiniz ödeme süresi için otomatik ödeme izni veriyorsunuz.
  2. Her kullanıcı ücretli versiyonu 3 gün boyunca gerçek zamanlı piyasa verileriyle ücretsiz olarak deneyebilir.
  3. Hizmet peşin olarak aylık ve yıllık temellere göre ücretlendirilir. Aboneliği kısmen kullanma veya hesabın ödenmiş fakat henüz kullanılmamış kısımları için geri ödeme söz konusu değildir.
  4. Tüm ücretlendirmeler otomatik tekrarlıdır, iptal edinceye kadar fatura edileceksiniz. Tradebot Strategies Sistemi aboneliğini uygun şekilde iptal etme tamamen sizin sorumluluğunuzdadır.
  5. Eğer Hizmeti mevcut ödenmiş süresiden önce iptal ederseniz, aboneliğinizin ödenmiş süre sonuna kadar etkin kalacaktır. Süre bittiği zaman, yeni ödeme alınmazsa abonelik hizmetleriniz kesilecektir.
  6. Ödemelere iade yapmıyoruz. Eğer Hizmeti ilk sefer alıyorsanız, lütfen ödemeden önce emirinizin doğru olduğunu tekrar kontrol edin.
  7. Aylık, yıllık ve diğer abonelik türlerinde otomatik ödemelere geri ödeme yapmıyoruz. Eğer Hizmetin aylık yenilemesi olarak ücretlendirildiyseniz, diğer aylarda fatura almamak için aboneliği iptal edebilirsiniz.
 2. Tazminat

Tradebot Strategies Sistemi’e ve bağlı ortaklıklarına, iştiraklerine, yetkililerine, temsilcilerine, çalışanlarına, ortaklarına ve lisans verenlerine, Tradebot Strategies Sistemi Hizmetleri kullanımınız, Tradebot Strategies Sistemi Hizmetlerine olan bağlantınız, Kullanım Şartlarının ihlali veya başka herhangi bir hakkın ihlal edildiğini yayın, ileti, değiştirme veya başka bir şekilde kullanıma sunma yoluyla gönderdiğiniz İçerik nedeniyle doğan veya bunlardan doğan herhangi bir üçüncü tarafın makul avukat ücretleri de dahil olmak üzere, tazmin etmeyi ve ödemeyi kabul etmektesiniz.

 1. Sonlandırma

Tradebot Strategies Sistemi’in size önceden haber vermeksizin Tradebot Strategies Sistemi hesabınıza ilgili e-posta adresinizle erişimi hemen sonlandırabileceği, herhangi bir Tradebot Strategies Sistemi servisine erişimleri sınırlayabileceği veya askıya alabileceğini kabul ediyorsunuz. İlgili erişim sonlandırma, sınırlama veya yasaklama sebeplerine bunlarla sınırlı olmamak üzere dahil olanlar : (a) Kullanım Şartları veya başkaca tüzel sözleşmelerin veya anlaşmaların ihlali, (b) ülke resmi kurum ve kanun yapıcıların talebi, (c) işi sonlandırma veya Tradebot Strategies Sistemi Hizmetlerinde maddi değişimler (veya kısmen), (d) beklenmeyen teknik veya güvenlik hata ve sorunları, (e) uzun süre etkin olmama, (f) ve/veya sizin kanunsuz veya hileli faaliyetleriniz. İlave olarak, erişimin sebepli olarak tüm sonlandırma, sınırlandırma ve yasaklamalarına Tradebot Strategies Sistemi’in kararı vereceğine, ve hesabınızın veya ilgili e-posta adresiyle Tradebot Strategies Sistemi Hizmetlerine girişin sonlandırılması siz veya üçüncü kişilere karşı Tradebot Strategies Sistemi sorumlu olmadığını kabul ediyorsunuz.

 1. Epostalar

Tradebot Strategies Sistemi’de bir hesap oluşturarak Tradebot Strategies Sistemi’in e-posta adresinize pazarlama materyalleri, servislerle ilgili duyurular, önemli bilgilendirme mesajları, özel teklifler, vb gönderebileceğine onay vermektesiniz. Gelen e-postalarda bulunan linke tıklayarak bu postalara olan üyeliğinizi değiştirebilirsiniz.

 1. Kurallar

Tradebot Strategies Sistemi’de bir abonelik türü satın aldığınızda kurallarımız / kullanım sözleşmesi sayfasını okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylamış olursunuz.