TradeBOT Strategies Bütünsel Olarak Teknik Analiz Hizmeti Sağlayan Yeni Nesil Algoritmik Bir Göstergedir. Kullanıcıya 3 Farklı Sinyal Algoritması , 3 Farklı Destek & Direnç Kombinasyonu , Trend Yapısı , Tahmini Tepe & Dip Noktaları , En Çok Tercih Edilen Osilatörlerin Anlık Verileri ve Çeşitleri Formasyonların Yanı Sıra Dominance Osilatörü ile Hacimsel Geçişleri ve Bunun Yanında Hacim Osilatörü ile Anlık Hacim Gücünü Gösterir.

TradeBOT Strategies Aboneliği  Satın Aldığınızda, Doğrudan TradingView Kullanıcı Adınıza  3  Göstergeden Oluşan Teknik Analiz, Dominance ve Hacim Algoritmalarına Erişim Tanımlanır. Erişim Sonrası Göstergeler Kısmından Çağırabilir. Ek Olarak TradingView’in ÜCRETSİZ Planında Çalışır, Göstergeleri Kullanmak için Tradingview Sitesinden Pro veya Premium Üyelik Almanıza Gerek Yoktur.

STRATEGY Yazılım ve Mühendeslik Limited Şirketi Ekibince Hazırlanan TradeBOT Strategies Algoritmaları, Diğer Bireysel Gösterge Tasarımcıları Gibi Şahıs Adına Altında Yapılmamakdır. Şahıs Şirketi Yerine Bizzati Olarak Kurumsal Şirket Adı Altında Aldığınız Bu Teknik Analiz Algoritması Kullanım Süreniz Boyunca STRATEGY Yazılım ve Mühendeslik Limited Şirketi Ekibi Güvencesi Altında Yasal Olarak Korunmaktadır.

 • Zaman

  Teknik Analiz Bilmiyor veya Gündelik İşlerinizden Zaman Bulamıyor Musunuz ? TradeBOT Algoritmaları Sizin İçin Tüm Finansal Grafiklerde Normal Bir İnsanın Dakikalarca Uğraşıp Yapacağı İşlemleri, Algoritma Saniyeler İçerisinde Otomatik Olarak Analiz Eder .

 • Sistemsizlik

  Çoğu Trader’ın Başlangıçta Bir Sistemi Yoktur. Bir Yol Haritası Olmadığı İçin Muhtemel Zararlarla Karşılaşır. Ama TradeBOT Algoritmaları Daha En Başından Bir Sistem Üzerine Kurulduğu İçin Böyle Bir Sorunla Karşılaşmaz .

 • Psikolojinin Negatif Etkisi

  İnsan Psikolojisi Trade Etmeye Müsait Değildir. Çoğu Zaman Yanlış Kararlar Verebilir, Baskı ve Panik Anında Çok Daha Büyük Zararlara Neden Olabilir. Algoritmaların Böyle Dertleri Yoktur. Psikolojinin Negatif Etkisi Devre Dışı Bırakır .

TradeBOT Strategies Aboneliği  Satın Aldığınızda, Kısa Sürede  TradingView Kullanıcı Adınıza  3  Göstergeden Oluşan  TradeBOT Strategies , TradeBOT Strategies  Dominance ve TradeBOT Strategies Hacim Algoritmalarına Erişim Tanımlanır. Erişim Sonrası Göstergeler Kısmından Çağırabilir. Ek Olarak TradingView’in ÜCRETSİZ Planında Çalışır, Göstergeleri Kullanmak için Tradingview Sitesinden Pro veya Premium Üyelik Almanıza Gerek Yoktur.

Satın Alma İşlemeni Tamamlandıktan Sonra Kurulum Videomuzdan Basit Bir Şekilde Tradingview Hesabınıza Kurulumunuzu Yapabilir veya Watsapp Hattımızdan İletişime Geçiş Kurulum Desteği Alabilirsiniz. 

TradeBOT Strategies Sağladığı Teknik Analiz Verileri ile  Acemi , Orta ve Profesyonel Traderlar için Kullanıma Uygundur. Çoğu İnsan Belli Bir Stratejiye Sahip Olmadığı İçin Para Kaybetmektedir. Doğru Strateji ile Kendinizi Teknik Analiz Anlamında Geliştirebilir ve Bu Gelişimi Kazanca Döndürebilirsiniz.

TradeBOT Strategies Sinyal Algoritmaları 500 Grafik Türü ve + 1000 ‘den Fazla Zaman Türünde Geriye Dönük Testler Sonucu Oluşturulmuştur. Diğer Göstergeler 1 Sinyal Yapısı ile Bütün Grafiklerde Kullanılmaya Çalışılmaktadır . TradeBOT Strategies Sinyal Yapıları ise Alt ve Üst Zaman Dilimine Özel Formüllenen Farklı Sinyal Algoritmaları ile Çalışmaktadır. Bunun Sonucunda Daha Doğru ve Mantıklı Sinyaller Üretmektedir.

 • 17 Farklı Gösterge Verisinden Elde Edilen
  Kısa Vade ve Vadeli İşlemler İçin Özel Olarak Hazırlanan Long & Short Scalp Sinyalleri 
 • 11 Farklı Gösterge Verisinden Elde Edilen
  Orta ve Uzun Vade Grafikler İçin Özel Olarak Hazırlanan AL & SAT Spot Sinyalleri 
 • 7 Farklı Gösterge Verisinden Elde Edilen
  Grafiklerde Teyit Amaçlı Kullanabileceğiniz AL2 & SAT2 Sinyalleri ile Trendin Yönünü 1 Adım Önceden Analiz Edin
 • TradeBOT Strategies, Tüm Finansal Trafiklerde ( Hisse Senetleri, Endeksler, Forex, Vadeli işlemler, Para birimleri , Emtialar vs.)  Kullanıbilir .
 • 1m, 5m, 30m, 1H, 4H, 1D, 1W, vb. Dahil Olmak Üzere Tüm Zaman Dilimlerinde  Kullanılabilir.

 

TradeBOT Strategies Youtube Kanalında Algoritmanın Her Bir Özelliğinin Detaylı Olarak Anlatıldığı Eğitim Serisi ÜCRETSİZ Olarak Mevcuttur. Eğitimi Tamamlayarak Sistemde Size Sunulan Her Teknik Analiz Verisinin Mantığına ve Çalışma Koşullarına Hakim Olabilirsiniz.

Kredi Kartı , Banka Havalesi veya Kripto Para ile Güvenli Bir Şekilde Ödeme Sağlayabilir veya WhatsApp/Telegram Hattından İletişime Geçip Satın Alma Talebinde Bulunabilirsiniz.

Hayır Gerek Yok , Sadece TradeBOT Strategies Aboneliği Almanız Kullanım İçin Yeterlidir.

Tradingview Mobil Uygulamasını Marketinizden İndirerek ÜCRETSİZ Bir Şekilde Telefonunuzdan  Kullanabilirsiniz. TradeBOT Strategies Aboneliği Alındığında Bilgisayar , Tablet veya Telefondan Kullanılabilir .

Kesinlikle Hayır, Sistem Bulut sistemi ile Arka Planda Çalışmaya ve Analizleri Güncel Olarak Yapmaya Devam Etmektedir.